Kelionė taksi Kaune – taupant laiką ir pinigus - Kviesk Opti

Kelionė taksi Kaune – taupant laiką ir pinigus

Ar kada pagavote save situacijoje, kai vienintelė galimybė pasiekti reikiamą vietą – taksi Kaune, tačiau telefono sąskaitoje šviečia apvalūs nuliukai? O gal jūsų telefono baterija nusprendė pavesti būtent tada, kai labiausiai reikėjo paskambinti? Tokių atvejų pasitaiko tikrai dažnai ir jūs – ne vienintelis. Todėl puiki išeitis tam – galimybė išsikviesti taksi Kaune ne tik telefonu, bet ir internetu.

Interneto svetainė – greita ir paprasta

Jeigu atsidūrėte situacijoje, kurioje telefonas prarado savo pagrindinę prasmę, tačiau vis dar turite prieigą prie kompiuterio su internetu, tai jūs – išgelbėtas. Išsikviesti taksi Kaune jau kurį laiką galima tiesiog interneto svetainėje.

Užeini, pasirenki savo miestą, suvedi adresą ir kitus reikiamus duomenis ir viskas. Taip ne tik iškviečiamas taksi pasirinktu adresu, bet ir pasirinkus „Opti Taxi“ paslaugas dar prieš įsėdant į automobilį jau aišku, kiek kainuos kelionė nuo taško A į tašką B. Tai praverčia ne tik taupantiems savo laiką, bet ir tiems, kuriems svarbu planuoti išlaidas.

Mobili programėlė tiems, kurie taupo

Daugelis vyresnio amžiaus keliauninkų greičiausiai pasakytų, kad laikant telefoną rankoje bus paprasčiau ir žymiai greičiau suvesti kelis skaičius ir išsikviesti taksi Kaune tiesiog telefonu. Net jeigu ir nežinote taksi telefono numerio, tai vyresnieji būtinai pasiūlys „pasigooglinti“. Tačiau šiuolaikinis žmogus vis dažniau stengiasi išvengti bereikalingų veiklų ir kontaktų dėl puikios galimybės atlikti daugiau darbų vienu metu ir taip sutaupyti savo laiką.

Ką galima nuveikti kviečiantis taksi Kaune telefono programėlės pagalba:

  • Suvalgyti sumuštinį
  • Pabaigti užduotį darbe
  • Išsivirti puodelį kavos ar arbatos
  • Kalbėtis su draugu
  • Apsiauti batus
  • Nuoširdžiai atsisveikinti
  • Pasirašyti dokumentus
  • Stebėti krepšinio rungtynes
  • Ir dar daug ką!

Galimybė vykti nemokamai

„Opti Taxi“ ypač dažnai skelbia įvairius konkursus socialiniuose tinkluose, kuriuose vienas populiariausių prizų – atitinkama suma nemokamai kelionei. Šie laimėti prizai, pagal telefono numerį, atsiduria jūsų programėlės sąskaitoje ir taip jūs įgyjate galimybę nemokamai keliauti su taksi Kaune.

Taip pat, kiekvienas parsisiuntęs mobiliąją programėlę, automatiškai gauna savo kodą. Šiuo kodu pasinaudojęs draugas, programėlės turėtojui taip pat uždirba nuolaidas ar nemokamas keliones.