Opti užsakymų paslaugos

Opti (Mobility Service Company) yra tarptautinė kompanija, vykdanti Kontaktų Centro, klientų informavimo ir paslaugų organizavimo veiklas, veikianti jau 18 metų. Užsakymus priimame Vilniuje, Kaune, Jonavoje, Druskininkuose, plečiamės visoje Lietuvoje. Kviečiame į šį ratą prisijungti ir Jus.

Opti apjungia ne tik visus norinčius kokybiškų paslaugų, norinčius nuvykti į pageidaujamą vietą, bet ir paslaugų teikėjus, partnerius, vairuotojus, turinčius savo automobilius ar kitas technines priemones.

Visą dėmesį skiriame mobilumui ir paslaugų kokybei. Bendradarbiaudami su paslaugų teikėjais ir valdydami unikalią užsakymų priėmimo sistemą, sutaupome klientams laiką bei išlaikome aukščiausius kokybės standartus.

Esame inovatyvi, šiuolaikiška kompanija ir puikiai suprantame, kad technologiniai sprendimai paslaugas padaro patogesnes ir lengviau naudojamas.

Išmanioji užsakymų sistema internetu, programėle, telefonu ir Facebook Messenger, profesionaliai aptarnaujančiu Kontaktų Centru, paslaugų teikėjų darbo ir uždarbio apskaitos sistema – visa tai sukūrėme patys per pastaruosius 18 metų, todėl galite mumis visiškai pasitikėti ir patikėti visas užduotis. Dirbame efektyviai ir patikimai.

Dėkojame Opti kolektyvui, partneriams, paslaugų teikėjams, vairuotojams ir klientams už pasitikėjimą.

Kviesk Opti tel. +370 68 68 68 68 arba 1868

Išankstiniai užsakymai  el. paštu orderLT@opti.global

Bendrosios sąlygos

Susisiekdami nurodytais telefonų numeriais, Jūs sutinkate, kad teikiamų paslaugų tobulinimo, darbo kokybės užtikrinimo, rinkos tyrimo ir klientų pasitenkinimo tikslais gali būti vykdomos apklausos, teikiama Jums kitokia informacija apie paslaugas. Jums nesutikus, turite teisę bet kada atsisakyti gauti informaciją. 
Išsamiau žiūrėkite Privatumo politikoje.

Privatumo politika