1868

+370 68 68 68 užsienio numeriams

Opti - judėjimas įkvepia

Opti (Mobility Service Company) - tarptautinė įmonė, kuri jau 18 metų vadovauja kontaktų centrui, klientų informavimo ir aptarnavimo organizacijai. Priimame užsakymnus Vilniuje, Kaune, Jonavoje, Druskininkuose, plečiamės visoje Lietuvoje. Kviečiame prisijungti prie mūsų.

Opti - vienija

Opti vienija ne tik visus norinčius gauti kokybiškas paslaugas, norinčius patekti į reikiamą vietą, bet ir paslaugų teikėjus, partnerius, vairuotojus, kurie turi savo automobilius ar kitas technines priemones.

Bendradarbiaudami su paslaugų teikėjais ir valdydami unikalią užsakymų priėmimo sistemą, taupome klientų laiką ir palaikome pačius aukščiausius kokybės standartus.

Esame inovatyvi, moderni įmonė ir puikiai suprantame, kad technologiniai sprendimai daro paslaugas patogesnes ir lengviau naudojmas.

Išmani internetinė užsakymų sistema, programėlė, telefonas ir Facebook Messenger, profesionaliai valdomas kontaktų centras, paslaugų ir darbo užmokesčio apskaitos sistema paslaugų teikėjams - visa tai buvo sukurta per pastaruosius 18 metų, todėl galite patikėti mums visas savo užduotis. Dirbame greitai ir patikimai.

Užsakymai tel. +370 68 68 68 68 arba 1868

Išankstiniai užsakymai elektroniniu paštu orderLT@opti.global

Susisiekę su pateiktais telefono numeriais, Jūs sutinkate, kad apklausos ir kita informacija apie paslaugas gali būti vykdoma siekiant pagerinti mūsų paslaugas, užtikrinti mūsų darbo kokybę, rinkos tyrimus ir klientų pasitenkinimą. Jei nesutinkate, turite teisę bet kuriuo metu atsisakyti suteikti prieigą.

Daugiau informacijos rasite Privatumo politikoje.